KONST / Litografier / Färglitografi 16602080
nr 1660 2080
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad 239/450. Färglitografi, bildmått: 40x53 cm, yttermått inklusive ram: 47x62 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 november 2024
kl 20:39:59
300 kr
350 kr
400 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö